Magazín ITEKO

pneumatiky na traktor

S výběrem pneumatik na traktor nepospíchejte

Hledáte vhodné pneumatiky na traktor či jiný zemědělský stroj? Výběr pneumatik na traktor je náročnější záležitostí v porovnání s výběrem pneumatik pro osobní vozidla. Traktorové pneumatiky jsou finančně náročnější a k dostání jsou v několika variantách. Pneumatiky na traktor rozdělujeme na radiální, nosné, zátěžové a záběrové. Podle čeho ale pneumatiky vybírat?

Přední a zadní pneumatiky jsou u traktoru velikostně různé. To je potřeba při výběru zohlednit. Dále je nezbytné vybírat pneumatiky na traktor podle toho, k jakému účelu bude traktor používán. A v neposlední řadě si musíte stanovit, kolik jste ochotni do nových pneumatik na traktor investovat.

Proč kupovat pneu na internetu?

V současné době existuje spousta internetových obchodů, která má ve svém portfoliu produktů pneumatiky na traktor. Hlavní výhodou nákupu na internetu jsou nižší ceny než v kamenných obchodech. Spousta majitelů traktorů se proto rozhoduje pro nákup pneumatik právě přes internet. A na internetu si navíc můžete porovnat nabídky jednotlivých dodavatelů a na základě vyhodnocení si vybrat ty nejlepší.

Nové pneumatiky na traktor budete vybírat podle rozměru, typu, nosnosti, rychlostního indexu a dezénu. Dále je nezbytné do výběru promítnout výkon stroje a výrobce.  

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit