Magazín ITEKO

Druhy LED reklamy

Uvažujete nad investicí do reklamy? Potom by bylo dobré seznámit se s druhy reklamy, které můžete k propagaci vaší firmy využít. LED světelná reklama je jistě dobrá volba, protože tato reklama nezanikne ani v noci ani přes den.

 

139 flex140 lamela141 horizont

Firma OK design realizuje LED reklamu v provedení světelných 3d písmen nebo jako podsvícených LED panelů.

LED systémy zajišťují nízkou spotřebu energie, nenáročnou údržbu a dlouhou životnost.

potrebujete zvýšiť návštevnosť na vašom webe?

Máte pocit, že potrebujete zvýšiť návštevnosť na vašom webe, ale nechce sa vám investovať do optimalizácie pre vyhľadávače ? Potom sa zamerajte na seriál o kvalitnom SEO. Nie je vylúčené, že vy si sami zvládnete urobiť SEO rovnako kvalitne ako odborníci. Jediné, čo pre vás bude náročnejšie, sú offpage odkazy a tvorba linkbuildingu, ktorý nie je zas až taká zábava. Musíme mať kontakty, vedieť kam vaša cieľová skupina chodí a ako sa správa.

Číst dál: potrebujete zvýšiť návštevnosť na vašom webe?

Online marketing, seo optimalizace

Pokud máte začínající e-shop, je důležité jej podporovat všemi různými kanály. Ke zvýšení dohledatelnosti na internetu je výborná SEO optimalizace, kdy se vaše stránky nastaví tak, aby byly pro zákazníka atraktivní a zároveň dobře dohledatelné pro vyhledávače. Jsou zde parametry, které ovlivňují tyto vlastnosti více. Například kvalitní texty na stránkách, vyplněné popisky a čistý zdrojový kód. Všechny tyto záležitosti zvládá hravě Weboo.cz, kteří se orientují na SEO v Brně. S jejich péčí se určitě zvýší návštěvnost vašich stránek.

Číst dál: Online marketing, seo optimalizace

Design a trend v jedné plachtě

Ačkoliv je dřevo stále dostupné a pergoly jsou pořád v kurzu, mírnou komplikací pro tento byznys může být vzrůstající počet teras ochráněných stínícími plachtami. Nespornou výhodou plachet je totiž absolutní mobilita, větší efektivnost a daleko estetičtější vzhled, než u pevných, tvrdých a hranatých pergol. S dřevěnou konstrukcí totiž nehnete podle potřeby, ale stínící sítě, instalované na hliníkových konstrukcích se dají libovolně upravit podle úhlu. Nejsou vhodné nejen pro domácí zahrady, ale i jako posezení u restaurací atd. V případě, že Vás zajímá, jak takové stínící plachty vypadají a jaké jsou možnosti využití, navštivte stránky největšího výrobce v ČR - firmy Tennis EQ

SEO optimalizace Praha zlepší vaše pozice ve vyhledávačích

SEO Optimalizace se stává známějším pojmem a pro některé firmy jsou existenčně důležitým pojmem. Pokud máte e-shop na internetu, měli byste se o něj také zajímat. Optimalizace spočívá v tom, že upravíte stránky tak, aby její zdrojový kód vyhovoval prohlížečům jako Seznam.cz a Google.com. Principielně odrovnáte konkurenci tím, že ji posunete na horší místa a vy se vyšvihnete na ta přední. Žádný klient nebude proklikávat 20 stránek na Googlu, když může kliknout na první 3 odkazy, porovnat nabídky a vybrat. SEO optimalizace Praha vám všechny tyto služby nabízí. Pokud máte zájem zlepšit vaši obchodní účinnost na internetu, neváhejte se na ně obrátit, určitě se s vámi rádi potkají.