Magazín ITEKO

hypotéka bez dokládání příjmů

Ani u hypotéky nemusíte prokazovat své příjmy

Chcete si koupit nový dům, rekonstruovat byt či vybavit domácnost? Nemáte dostatek vlastních peněžních prostředků? V takovém případě je pro vás připravena hypotéka, která je určena k financování vlastního bydlení. Existuje hned několik druhů hypoték – hypotéka bez dokládání příjmů, americká hypotéka a spousta dalších.

Asi nejžádanější variantou je v nebankovním sektoru hypotéka bez dokládání příjmů. Jedná se o produkt, který nevyžaduje po žadateli prokazování příjmů standardním způsobem. Svůj příjem prokazuje pouze doložením čestného prohlášení či doložením dokumentů, které potvrzují finanční majetek.

Hypotéka bez dokládání příjmů si účtuje vyšší úrokovou sazbu než klasická hypotéka, ale současně je tato úroková sazba nižší než u americké hypotéky. Hypotéka je zajištěna zástavním právem k nemovitosti, ale v tomto případě vám nebankovní dům poskytne pouze 50 % až 80 % ceny zastavené nemovitosti.

Pokud nechcete z jakéhokoliv důvodu předkládat svůj příjem, potom je pro vás hypotéka bez dokládání příjmů ideální volbou.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit