Magazín ITEKO

Kožené tašky od Lagena jdou na dračku!

Chcete oživit svůj šatník, mít účelný módní doplňek a zároveň vlastnit originální kvaliní materiál? To vše můžete mít, když si pořídíte hity roku 2016 - kožené tašky české značky Lagen! Žádný Luj Vyton, ani Mikajel Korz. To jsou tzv. shity. S takovými vypadáte jako reklama na vietnamskou tržnici.

Nevěříte, že jsou Lagen tašky nádherné a stylové?

Tak se podívejte na tohoto krasavce!

taška lagen

Nebo v jiné barevné variantě takhle

černá taška lagen

To je prostě ultra fantazie!

Není přímo toto váš šálek kávy? Tak si prohlédněte celý eshop!

Jeďte se svou rodinou do Tater

Když řekneme Slovensko v kontextu s turistickým ruchem, tak se nám zaručeně vybaví velkolepé Tatry a krásná krajina kolem. Slovensko, oficiálním názvem Slovenská republika, je vnitrozemský stát ležící ve střední Evropě. Na východě sousedí s Ukrajinou, na jihu s Maďarskem, na jihozápadě s Rakouskem, na západě s Českem a na severu s Polskem.

Číst dál: Jeďte se svou rodinou do Tater

Kreatin - jak jej užívat a jeho výhody

Kreatin patří mezi nejlepší a nejefektivnější možnosti, jak zlepšit svůj fyzický výkon. Samozřejmě pokud ho správně dávkujete. Nejlepší je jej užívat ve dvou fázích, které laicky můžeme označit za nalaďovací fázi a fázi udržovací. Efektivita užívání kreatinu záleží na správném rozvržení těchto fází a určují se individuálně pro každého sportovce. Nemá žádné vedlejší účinky kromě zvyšování tělesné hmotnosti, což bývá většinou pro sportovce žádoucí. Důležité je zmínit, že přiberete, ovšem podíl tělesného tuku se sníží. To znamená, že kreatin můžete považovat za ideální prostředek pro zefektivnění vašeho tréninku.

kreatin monohydrát

Číst dál: Kreatin - jak jej užívat a jeho výhody