Magazín ITEKO

Marketingová analýza a její význam

Na českém trhu v současné době působí celá řada společností, která má ve svém portfoliu produktů marketingové poradenství. V jejich nabídce je zejména marketingová analýza, průzkum trhu, SEO optimalizace, revitalizace obchodních kampaní a podobně. Tyto firmy vám ale dají pouze teoretické informace, které si už musíte přebrat sami. Jestliže chcete praktické zkušenosti, obraťte se na marketingové poradenství Jiřího Jemelky.

Číst dál: Marketingová analýza a její význam

Odborné školení zaměstnanců

Podstatnou součástí práce každého zaměstnance, je jeho prvotní kompletní proškolení v dané problematice. Zaměstnanec musí být nejdříve seznámen s pracovištěm jako celkem a s představou toho, jakým způsobem by jeho práce měla být vykonávána k oboustranné spokojnosti, jak jeho, tak i zaměstnavatele. Proto je velmi užitečné zároveň nechat ve své společnosti provést komplexní odborné školení zaměstnanců. Zaměstnanci jsou pak skvěle proškolení a vědí, jaké jsou jejich odpovědnosti a pravomoce a jak mají efektivně provádět své zaměstnaní. Navíc sám zaměstnavatel má s tímto školením minimální starosti. Stačí zavolat a domluvit se s kompetentní školící firmou, například od Jiřího Jemelky.

Jak vypadá správné akvárium pro rybičky?

Rozhodli jste se, že si koupíte akvárium s barevnými akvarijními rybičkami? Nikdy jste se o akvárium nestarali? Víte, co vše k samotnému akváriu ještě navíc potřebujete, abyste poskytli akvarijním rybičkám ideální zázemí? Právě výběr akvária rozhodne o tom, zda budete úspěšným akvaristou či nikoliv. A proto je potřeba výběru domova pro rybičky věnovat dostatek pozornosti.

Jestliže s akvaristikou začínáte, doporučujeme koupit akvarijní set, který obsahuje všechny potřebné komponenty pro chování rybiček. Měli byste dát přednost spíše většímu akváriu, protože čím je akvárium větší, tím lepší prostředí pro rybičky a jejich chov vytvoříte. Rybky tak dokážou ve větším akváriu snadno překonat chyby, jichž se začínající chovatelé dopouští.

Myslete první na akvarijní rybičky a jejich komfort, nikoliv na vzhled či cenu akvária. Není možné si koupit libovolné akvárium a potom rybičky, protože se vám zamlouvá jejich barva. Je potřeba brát ohled na to, že každá rybička si vyžaduje jiné prostředí pro chov.

Číst dál: Jak vypadá správné akvárium pro rybičky?

Stínící plachty na tenisové hřiště i zahrady

Chcete mít originální reklamu? Jednou z možností jsou stínící plachty, které vám nabízí reklamu doslova zdarma. Jedná se o plachty, které je potřeba stejně vyrobit, tak proč na ně nenatisknout propagační prezentaci vaší společnosti? Byla by škoda, kdybyste takovou šanci zahodili. Za minimální cenu získáte maximálně efektivní reklamu.

Číst dál: Stínící plachty na tenisové hřiště i zahrady

Bezpečnost a svařování

Poranit se během práce v dílně nebo na zahradě je velmi jednoduché a může se to stát každému kutilovi. Na vině je buď nemotornost , přecenění vlastních sil nebo zanedbání pracovních opatření. Pokud se například chce člověk pustit do svařování kovových materiálů, měl by rozhodně myslet na svou bezpečnost.

Číst dál: Bezpečnost a svařování

Super šátky na nošení dětí

šátky

Chcete pro své miminko udělat maximum? Hledáte vhodné způsoby, jak se s ním přepracovat, aby to bylo pohodlné nejen pro něj, ale i pro vás? Ideálním řešením jsou šátky na nošení dětí, ve kterých se miminko cítí v bezpečí, protože je v kontaktu s matkou. Dítě je v šátku v takové poloze, ve které bylo i v děloze, je schoulené do klubíčka, a tak se nemusíte bát, že by to vývoji jeho páteře a kyčlím nevyhovovalo, ba naopak prospívá.

Číst dál: Super šátky na nošení dětí

Obchodní strategie firmy

Hlavním cílem obchodní strategie firmy je vyčlenit pro každou strategickou obchodní jednotku vymezenou v rámci korporátní strategie základní cíle a cesty, jak jich má být dosaženo. Vytváří plán postupu podnikání firmy na daném trhu. Obchodní strategie by měla specifikovat cíle a způsoby, jak jich dosáhnout. Pokud si nejste jistí s obchodní strategií své firmy, obraťte se například na speciální manažerské kurzy, které se soustředí nejen na tuto oblast. Získáte zde cenné rady od odborníků, kteří se přímo zaměří na váš konkrétní případ.

Proč si pořídit domácí vodárnu?

 

Domácí vodárna je speciální přístroj, který slouží k přepravě vody z vlastního zdroje do domovního vodovodu. Jako první vás bezpochyby napadne voda ze studně, která se čerpá do domovního vodovodu. Ale jako vlastní zdroj vody může být i nádrž či říčka. Domácí vodárny mají za úkol čerpat vodu tam, kam je potřeba. K tomu se využívají hadice a potrubí.

V současné době nachází domácí vodárna široké uplatnění. Nejen, že se doporučuje do míst, kde nejsou nainstalovány veřejné vodovody, ale také do míst, kde se díky přítomnosti vodárny ušetří. Není ekonomické čerpat pitnou vodu z vodovodu na zalévání zahrádky, když můžete mít vlastní zdroj vody, například dešťovou vodu v nádrži.

Číst dál: Proč si pořídit domácí vodárnu?

Hydraulické ventily od Hydrocoom

Hydraulické ventily můžeme je dělit na:

- ventily zpětné, brzdící, plnící, pojistné, sekvenční, odlehčovací, redukční, škrtící, sedlové, kulové

- regulátory průtoku, děliče průtoku

- připojovací bloky a desky a na ventily pro speciální aplikace

Potřebujete pro stavbu či domácnost hydraulické ventily nebo jiná hydraulická zařízení? Obraťte se na firmu Hydrocoom Brno – odborníka s dlouholetou tradicí.

Oběhová čerpadla

Když se řekne oběhové čerpadlo, měli byste si představit speciální typ čerpadla, který je určen k cirkulaci vody v systému. Jelikož jsou oběhová čerpadla využívána nepřetržitě během celého roku, je kladen na jejich kvalitu velký důraz. Čerpadlo má za úkol pracovat s teplou vodou, a tak jeho funkci uplatníte hlavně v interiérech rodinných domů a bytů.

Číst dál: Oběhová čerpadla