Magazín ITEKO

Brno je město s velkým potenciálem pro podnikání

Pokud podnikáte a nejste z Prahy, možná jste už nejednou povzdechli nad tím, že byznys nejde jako po másle. Není ale všem dnům konec! I Brno nabízí velký potenciál coby hlavní metropole Moravy.

Velmi pěkné nově zrekonstuované kanceláře k pronájmu v Brně nabízí na svých stránkách JLL. Například oblast Slatina je nyní na vzestupu a dostává se do centra zájmů mnoha podnikatelů, protože zde mají nová sídla firma s velkým potencionálem. V takovýchto kancelářských komplexech je v blízkosti vše, co potřebujete. Často jsou to obchody, lékaři nebo i školky a školy, aby jste tam mohli zavést své ratolesti přímo po cestě do práce.

hledamkancelare.cz pronajem

Offline reklama

Mezi tradiční způsoby offline marketingové propagace patří reklamní plachty. Většinou si jí můžeme všimnou na budovách a objektech, kde je příliš nevyužitého prostoru, který je snadno a často k vidění okolní audienci. Výroba a instalace plachet není tak nákladná, na rozdíl od online kampaní a má výrazně větší velikost. S tím souvisí i množství informací, které se dá na plachtu implementovat. Horší už je to s efektivností přenosu informací. Většinou si divák všimne pouze několik slov nebo konkrétního obrázku, jelikož se jedná například o řidiče osobního automobilu. Naopak, pokud je reklama vhodně umístěna v lokaci, kde se pravidelně vyskytuje stejná cílová skupina, je možno používat i mírně sugestivní texty. Proto je životně důležité pre-analýza a výborný odhad.

Investiční stříbrné mince

Investice do zlata a stříbra

Investování do drahých kovů je poměrně bezpečné. Pokud si myslíte, že nákupem zlata prudce zbohatnete, potom jste trochu na omylu. Investiční stříbro a zlato mají zcela jinou vlastnost – konzervují hodnotu a neztrácejí ji. Za gram zlata v různých časových obdobích nakoupíte stejné množství zboží, nicméně o stokoruně se to tvrdit nedá. V porovnání s cennými papíry jsou investiční stříbrné mince fyzický charakter. Stříbro i zlato fyzicky vlastníte a máte je neustále pod kontrolou.

Číst dál: Investice do zlata a stříbra