Magazín ITEKO

Brno je město s velkým potenciálem pro podnikání

Pokud podnikáte a nejste z Prahy, možná jste už nejednou povzdechli nad tím, že byznys nejde jako po másle. Není ale všem dnům konec! I Brno nabízí velký potenciál coby hlavní metropole Moravy.

Velmi pěkné nově zrekonstuované kanceláře k pronájmu v Brně nabízí na svých stránkách JLL. Například oblast Slatina je nyní na vzestupu a dostává se do centra zájmů mnoha podnikatelů, protože zde mají nová sídla firma s velkým potencionálem. V takovýchto kancelářských komplexech je v blízkosti vše, co potřebujete. Často jsou to obchody, lékaři nebo i školky a školy, aby jste tam mohli zavést své ratolesti přímo po cestě do práce.

hledamkancelare.cz pronajem

Investiční stříbrné mince

Investice do zlata a stříbra

Investování do drahých kovů je poměrně bezpečné. Pokud si myslíte, že nákupem zlata prudce zbohatnete, potom jste trochu na omylu. Investiční stříbro a zlato mají zcela jinou vlastnost – konzervují hodnotu a neztrácejí ji. Za gram zlata v různých časových obdobích nakoupíte stejné množství zboží, nicméně o stokoruně se to tvrdit nedá. V porovnání s cennými papíry jsou investiční stříbrné mince fyzický charakter. Stříbro i zlato fyzicky vlastníte a máte je neustále pod kontrolou.

Číst dál: Investice do zlata a stříbra

Offline reklama

Mezi tradiční způsoby offline marketingové propagace patří reklamní plachty. Většinou si jí můžeme všimnou na budovách a objektech, kde je příliš nevyužitého prostoru, který je snadno a často k vidění okolní audienci. Výroba a instalace plachet není tak nákladná, na rozdíl od online kampaní a má výrazně větší velikost. S tím souvisí i množství informací, které se dá na plachtu implementovat. Horší už je to s efektivností přenosu informací. Většinou si divák všimne pouze několik slov nebo konkrétního obrázku, jelikož se jedná například o řidiče osobního automobilu. Naopak, pokud je reklama vhodně umístěna v lokaci, kde se pravidelně vyskytuje stejná cílová skupina, je možno používat i mírně sugestivní texty. Proto je životně důležité pre-analýza a výborný odhad.